Ştiri, anunţuri, melodii şi exclusivităţi

[Video] Don’t Wanna Miss You

Salut. E pe toate posturile, e pe toate site-urile, asa ca e si aici. Videoclipul piesei “Don’t Wanna Miss You” – astept parerile voastre, si idei pentru noul clip :)

20 Responses

  1. dorina

    Heloo, bun venit si muuult noroc.

    14 octombrie 2010 at 15:39

  2. Valentina

    Hi!Felicitari pentru site!Videoclipul este superb,imi place foarte mult si cred ca trebuie sa continui pe genul asta caci ti se potriveste!Don’t wanna miss you este o piesa care atrage multa lume,multi prieteni de ai mei mi-au confirmat asta.Am inteles ca deja au inceput inscrierile pt. Eurovision 2011,vei participa si anul acesta?Mi-ar placea sa aflu ca vei concura si acum.Mult succes in continuare!

    21 octombrie 2010 at 15:20

  3. Helen

    cum te-am mai spus, e stilul tau ) si videoclipul e superb )

    2 noiembrie 2010 at 23:08

  4. daniela

    Foarte dragut clip-ul intr-adevar.Si pe langa faptul ca esti foarte talentat m-am bucurat sa descopar ca esti un tip cu foarte mult farmec si simt al umorului ;) .Succes in tot ce faci!

    6 noiembrie 2010 at 12:06

  5. marry

    extra extra super mega frumos! felicitari..

    8 noiembrie 2010 at 0:14

  6. Ancuta

    imi plac foarte mult melodiile tale…iar Don’t wanna miss you, am impresia ca te caracterizeaza..pastreaza-ti genul acesta PS: ti se potriveste!.:* si oricum mi-ar placea sa ascult noi melodii de ale tale in romana, cum ar fi “intre noi” este favorita mea…Mult succes!!;):*

    9 noiembrie 2010 at 1:47

  7. Ionescu Georgiana

    super videoclip si melodie!!!!! bravo!!! mult succes!

    15 decembrie 2010 at 22:26

  8. Cristina

    Buna, Catalin!
    As vrea sa vorbesc ceva cu tine in privat, dar nu stiu cum sa procedez. Poti sa-mi dai o adresa de mail sau ceva?
    Multumesc!

    18 decembrie 2010 at 18:19

  9. Hi!Felicitari pentru site!Videoclipul este superb,imi place foarte mult si cred ca trebuie sa continui pe genul asta caci ti se potriveste!Don’t wanna miss you este o piesa care atrage multa lume,multi prieteni de ai mei mi-au confirmat asta.Am inteles ca deja au inceput inscrierile pt. Eurovision 2011,vei participa si anul acesta?Mi-ar placea sa aflu ca vei concura si acum.Mult succes in continuare!

    22 decembrie 2010 at 2:59

  10. extra extra super mega frumos! felicitari..

    22 decembrie 2010 at 9:42

  11. Heloo, bun venit si muuult noroc.

    24 decembrie 2010 at 11:12

  12. Heloo, bun venit si muuult noroc.

    29 decembrie 2010 at 15:38

  13. hahaha

    numai catelele in calduri au postat pana acum, auzi tu la Cristina ca vrea sa vorbeasca ceva cu Catalin in privat =)), penibil. Cat despre melodie, este draguta, la fel si videoclipul. Bravo Cata, tine-o tot asa

    24 martie 2011 at 17:01

  14. Andrei

    Ohoh…Frate,aici in Italia ai ajuns faimos ;)

    Misto melodia,bafta in continuare!

    14 iunie 2011 at 19:27

  15. AlessandraZA

    Wonderful!!! :-)

    25 iunie 2011 at 0:14

  16. Dragos

    Super melodia si videoclipul. Genul acesta este pentru tine…. Bafta!

    7 iulie 2011 at 13:12